Рівненський “Верес” поступився столичному “Динаму”. спорт. Новини – Рівненські новини. Онлайн відео. Все про телекомпанію

Рівненський Верес програв столичному Динамо у малорезультативній грі. Дальній удар Віктора Циганкова приніс киянам перемогу.

Верес – Динамо – 0:1 (0:1)

Чемпіонат України з футболу, VBet ліга, 14 тур

21 листопада 2022 рКиїв, стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського, 14:00, без глядачів.

Арбітр: Ярослав Козик (Мукачево). Асистенти: Віктор Нижник (Вінниця), Олександр Холодинський (Харківська область). Четвертий арбітр: Олександр Омельченко (Слов’янськ). Спостерігач арбітражу: Євген Геренда (Калуш). Делегат УАФ: Микола Кузнєцов (Хмельницький).

Хізер: Когут – Гагун, Мірошник, Вовченко, Є. Пасіч, Клец (Курко, 85), Кучеров, Дахновський (С. Шестаков, 80), Лебеденко, В. Шарай, Гайдучик (Сергійчук, 75). Запасні: Ющишин, Коркодим, Квасний, Поворознюк.

Головна тренер: Юрій Вірт.

Динамо: Бущан – Попов, Сидорчук, Шепелєв (Гармаш, 46), Ванат (Бєсєдін, 66), Циганков, Лонвейк (Андрієвський, 46), Тимчик (Караваєв, 66), Забарний, Буяльський, Дубінчак. Запасні: Нещерет, Вівчаренко, Бурда, Парріс, Кравченко, Кулач, Сирота, Кендзьора.

Головний тренер: Мірча Луческу.

Головна: Циганков (27).

УВАГА: Дубінчак (68).

Звітний матч став п’ятнадцятим в історії протистоянь “Динамо” і “Вереса”. У попередніх чотирнадцяти командах вони перемогли лише одного разу. І жодного разу червоно-чорні не святкували перемогу у столиці.

Нагадаємо, сьогоднішній матч проходив у Києві через неможливість провести його у Рівному з глядачами. Натомість домашня гра «Вереса» буде поєдинком другого кола – наступної весни.

Рівняни першими створили напівмомент. Кияни перехопили гостру передачу Валерія Кучерова на Миколу Гайдучика перед своїми воротами.

Далі господарі поля повністю заволоділи м’ячем та заволоділи ігровою ініціативою.

Проте цей тотальний контроль довгий час не приносив дивідендів власникам. Максимальний – пробив Лонвейк, блокував Дмитро Кльоц.

Рівняни вміло зв’язали атакувальний потік суперника. І в такій ситуації спрацьовувала індивідуальна майстерність. Відразу ідеальний удар з-за меж штрафного майданчика виконав Віктор Циганков, якому виділили мінімум вільного простору. Прямо в кутку. Без шансів у Богдана Когута – 0:1.

Перед самою перервою «Лонвейк» міг подвоїти перевагу «Динамо». Але після його штрафного м’яч пролетів над поперечиною.

Другий тайм розпочався за сценарієм першого. Динамівці багато контролювали м’яч і позиційно атакували. Верес чекав нагоди для контратаки. І отримав його на 62-й хвилині. Роман Гагун зіграв на правому фланзі з Владиславом Шараєм і віддав на лінію воріт. Там Віталій Дахновський виграв позиційну боротьбу і пробив в один дотик – трохи вище поперечини!

Через дві хвилини Верес створив ще один момент. Дмитро Кльоц подав з кутового, але ні Олександр Лебеденко, ні Роман Мірошник не змогли дотягнутися до м’яча!

Далі стала більш відкрита гра, в якій більше шансів було у «Динамо». Після серії підбирань Віталій Буяльський опинився перед воротами «Вересе» і дивом не влучив у дальній кут.

А згодом Артем Бесєдін перехопив невдалий пас Богдана Когута на Євгена Пасіча, перекинув воротаря, але й гол.

Зрештою, чудовий дальній удар Віктора Циганкова у стрибку відбив Богдан Когут.

0:1. Верес пішов з Динамо.