Новини спорту: Перша «ракетка» України Еліна Світоліна прокоментувала свою перемогу в третьому колі Вімблдону-2019 над Марією Саккарі.

Еліна Світоліна, яка вдруге в своїй кар’єрі виступить в четвертому раунді трав’яного «мейджора», зокрема, зазначила, що довелося витратити «екстра-енергію», щоб виграти матч.

«Це велике полегшення, що я в підсумку реалізувала матчбол в третій партії, після тих матчболів, які у мене були в другому сеті. Марія неймовірно зіграла кілька м’ячів, було кілька неправильних рішень з мого боку. Потім мені довелося знову боротися і я витратила екстра -енерго, щоб повернутися в гру і виграти матч. мені потрібно було залишатися дуже сильною і боротися. Саккарі великий боєць, так що я і не очікувала, що вона так легко здасть мені матч. на щастя, у мене є два вихідних дня попереду, це мене, якщо чесно, мотивувало «, — ц Ітіро Світоліну БТУ.

Як повідомлялося, Еліна Світоліна вийшла до четвертого кола і повторила особистий рекорд на Вімблдонському турнірі. 5 липня на шляху до 1/8 фіналу змагань в Лондоні Еліна Світоліна обіграла Марію Саккарі з рахунком 6: 3, 6: 7 (1: 7), 6: 2.

Вімблдон-2019. Світоліна пробилася в 4-й коло

Відео фінального розіграшу:

У поєдинку за чвертьфінал Вімблдону-2019 Еліна Світоліна зустрінеться з переможницею матчу Петра Мартич (Хорватія, 24) — Даніель Роуз Коллінз (США, 34).