Збірна України з пляжного футболу провела черговий матч першого відбіркового етапу Євроліги-2019 в португальському Назаре.

У другому турі групи 1 українці зустрічалися з господарями етапу командою Португалії, якій програли з рахунком 1: 3, повідомляє Укрінформ.

Рахунок відкрили португальці на 6-й хвилині, до перерви Ярослав Заворотний відновив рівновагу. У другому періоді піренейцям вдалося двічі "розписатися" у воротах "синьо-жовтих".

Португалія достроково стала першим учасником Суперфіналу Євроліги. Українській команді, щоб приєднатися до португальців, потрібно виграти в третьому турі у команди Польщі, яка в додатковий час поступилася швейцарцям (6: 7).

Нагадаємо, збірна України на старті відбору Євроліги здобула вольову перемогу над командою Швейцарії — 7: 5.