Новини спорту: Це не врятувало нову команду українця від розгромної поразки.

Захисник Едуард Соболь сьогодні дебютував у складі Брюгге — він взяв участь в товариському матчі проти АЗ Алкмаар. Прем’єрний поєдинок виявився особливим для українського захисника — він забив гол на 75-й хвилині, вийшовши на заміну у другому таймі.

Втім, відзначився українець за рахунку 0: 5, а в підсумку Брюгге поступився АЗ Алкмаар з рахунком 2: 5.

Лише позавчора було оголошено про перехід Едуарда Соболя в Брюгге — захисник покинув Шахтар на правах оренди в бельгійський клуб до кінця сезону 2019/2020.

Переходу Соболя посприяли Жозе Моуріньо і Андрій Шевченко, які дали позитивні рекомендації керівництву Брюгге про ігрові якості українського захисника.

Останні два сезони Соболь провів в оренді в чемпіонаті Чехії: за кампанією в Славії пішов сезон в Яблунці.

У минулому сезоні він взяв участь в 27 матчах Яблонця, забивши гол і віддавши 3 результативні передачі.

Брюгге за підсумками минулого сезону посів друге місце в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії, на два очки відставши від чемпіона країни Генка. У наступному сезоні Брюгге виступатиме в кваліфікації Ліги чемпіонів.