Металіст 1925 провів в Охтирці товариський матч проти новачка другої ліги Альянсу.

Зустріч закінчилася нічиєю з рахунком 1: 1, а 25 хвилин харків’яни ще й провели в ролі відіграється боку.

У стартовому складі команди Андрія Демченко вийшли відразу три футболісти на перегляді, ще один потенційний новачок з’явився на заміну в другому таймі.

Нагадаємо, за підсумками минулого сезону Металіст 1925 зайняв четверте місце в турнірній таблиці Першої ліги і розлучився з головним тренером Олександром Горяїновим.

Що стосується Альянсу, домашні матчі Другої ліги команда буде проводити в Сумах.

Металіст 1925 (Харків) — Альянс (Долина) 1: 1

Голи: Лукас (86) — В. Шарай (61)

Металіст 1925: Дьяков (Сидоренко, 46), Жук (Єрмошенко, 62), Поспєлов (Цвіренко, 57), Жданов (Сидоренко, 57), Осман (Коваленко 62), гравець на перегляді (Дехтяренко, 57), гравець на перегляді ( Стороженко, 59), Ямпіль, Романов (Лукас, 62), гравець на перегляді (Ндукве, 46) (гравець на перегляді, 72), Єрмоленко (Додо, 46)